Přehled destilačních zařízení dodaných firmou v létech 1876 - 1931 do lihovarů

P.č. Zákazník Rok P.č. Zákazník Rok
1. Amalie - Ruda, okr. Rakovník 1888 127. Oltyně u Tábora 1888
2. Babčice - Cetoraz u Pacova 1889 128. Osové u Vel. Meziříčí - Morava 1901
3. Batelov na Moravě 1904 129. Otryby u Šternberka 1884
4. Benešov - Steindler 1881 130. Otryby u Šternberka 1906
5. Bezděkov u Klatov 1906 131. Pavlov u Pelhřimova 1892
6. Běšiny u Klatov 1884 132. Peklo u Pelhřimova 1903
7. Blanice u Ml. Vožice 1883 133. Petrovice u Ml. Vožice 1882
8. Blanice u Ml. Vožice 1906 134. Petrovice u Ml. Vožice 1928
9. Blanice u Ml. Vožice 1929 135. Petrovice u Benešova 1899
10. Blatná 1909 136. Petrovice u Benešova 1923
11. Bolechovice - Jesenice u Sedlce 1898 137. Petrovice u Rakovníka 1925
12. Boňkov - Herálec u Humpolce 1905 138. Plavsko u Stráže n. Nežárkou 1904
13. Boňkov - Herálec u Humpolce 1931 139. Popovice u Benešova 1915
14. Božejov, okr. Pelhřimov 1905 140. Postupice u Benešova 1914
15. Brajnerov, provoz Horní Cerekev 1890 141. Požega u Osjeka SHS 1910
16. Brajnerov, provoz Horní Cerekev 1923 142. Prádlo u Nepomuka 1901
17. Brandlín u Soběslavi 1879 143. Praunšláky u Nové Bystřice 1902
18. Brandlín u Soběslavi 1929 144. Proseč-Pošná u Pacova 1877
19. Březnice u Bechyně 1898 145. Proseč-Pošná u Pacova 1903
20. Budišov u Třebíče 1877 146. Přehořov u Soběslavi 1893
21. Budislav, provoz Tučapy 1889 147. Příseka u Dolních Kralovic 1913
22. Budislav, provoz Tučapy 1906 148. Radostná u Bechyně 1881
23. Buřenice u Pacova 1876 149. Radostná u Bechyně 1907
24. Buřenice u Pacova 1924 150. Radvanov u Ml. Vožice 1888
25. Buřenice u Pacova 1903 151. Radvanov u Ml. Vožice 1930
26. Bystřice u Benešova 1908 152. Radvanov u Ml. Vožice 1903
27. Bzí u Týna n. Vltavou 1908 153. Rašovice u Ml. Vožice 1892
28. Bzí u Týna n. Vltavou 1923 154. Rozsochatec u Německého Brodu 1902
29. Čejkovice u Hluboké 1912 155. Růžkolhotice u Čechtic 1910
30. Černovice u Tábora 1888 156. Řepice u Strakonic 1881
31. Černovice u Tábora 1906 157. Řepice u Strakonic 1905
32. Červená Lhota, provoz Deštná 1879 158. Řepice u Strakonic 1922
33. Červená Lhota, provoz Deštná 1925 159. Sedlec-Velešín u Č. Budějovic 1911
34. Červená Řečice u Pelhřimova 1909 160. Semtín u Votic 1880
35. Červené Záhoří u Tábora 1906 161. Semtín u Votic 1915
36. Červený Hrádek u Sedlčan 1911 162. Skřivánek u Německého Brodu 1896
37. Čížkov u Pelhřimova 1889 163. Slatíňany u Chrudimi 1902
38. Čkýně u Vimperka 1887 164. Slavětín u dačic 1900
39. Čkýně u Vimperka 1922 165. Slavoňov provoz Kovářov u Milevska 1882
40. Dirná u Soběslavi 1891 166. Slavoňov provoz Kovářov u Milevska 1910
41. Dobrnice u Leštiny 1903 167. Slavoňov provoz Kovářov u Milevska 1926
42. Dobrnice u Leštiny 1929 168. Smilovy Hory u Pacova 1887
43. Dobrnice u Leštiny 1913 169. Smilovy Hory u Pacova 1923
44. Dolní Krupá u Německého Brodu 1907 170. Stádlec u Opařan 1892
45. Dolní Krupá u Německého Brodu 1931 171. Stádlec u Opařan 1913
46. Doubkov u Chotěboře 1900 172. Stádlec u Opařan 1924
47. Drahonice u Ražic 1912 173. Šitálský Dvůr u Německého Brodu 1910
48. Dražíč u Bechyně 1896 174. Stockern- Egenburg-Sigmundsherberg N.Oe. 1905
49. Dražíč u Bechyně 1915 175. Staré Hobzí u Jemnice na Moravě 1894
50. Dražičky u Tábora 1891 176. Staré Kestřany u Písku 1912
51. Dvorce - Protivín 1912 177. Staré Kestřany u Písku 1931
52. Dvorce Třeboň u Třeboně 1912 178. Stattenbrun u Pacova 1889
53. Dvorce Třeboň u Třeboně 1925 179. Stattenbrun u Pacova 1924
54. Dubějovice 1905 180. Stráž n. Nežárkou u Třeboně 1907
55. Dvořiště u Pacova 1886 181. Stráž n. Nežárkou u Třeboně 1930
56. Dvořiště u Pacova 1904 182. Strkov - Planá n. Lužnicí 1891
57. Dvořiště u Pacova 1925 183. Strkov - Planá n. Lužnicí 1904
58. Frauenhof u Ml. Vožice 1884 184. Strkov - Planá n. Lužnicí 1927
59. Frauenhof u Ml. Vožic 1901 185. Sv. Jakubský Dvůr Jindř. Hradec 1877
60. Fulnek na mOravě 1926 186. Šebířov u Ml. Vožice 1878
61. Hněvkovice u Humpolce 1879 187. Šebířov u Ml. Vožice 1908
62. Hněvkovice u Humpolce 1931 188. Šebířov u Ml. Vožice 1928
63. Hirschenschlag - Meiseldorf N.Oe. 1909 189. Šternov u Šternberka 1890
64. Hodětice u Neveklova 1910 190. Štěnovice u Plzně 1892
65. Hodkov u Zbraslavi 1893 191. Štěken u Strakonic 1888
66. Horní Cerekev - Polák 1894 192. Štěken u Strakonic 1906
67. Horní Královice 1886 193. Štětkovice u Sedlčan 1903
68. Hrádek u Pacova 1897 194. Štáhlavy u Plzně 1881
69. Hrádek u Pacova 1926 195. Štáhlavy u Plzně 1904
70. Hrdějovice u Č. Budějovic 1903 196. Těchobuz u Pacova 1876
71. Hrobice u Pardubic 1888 197. Těchobuz u Pacova 1900
72. Hřebečníky u Rakovníka 1891 198. Těchobuz u Pacova 1927
73. Humpolec 1929 199. Těmice u Ml. Vožice 1879
74. Chlum u Sedlčan 1930 200. Těmice u Ml. Vožice 1907
75. Chlumek u Golč. Jeníkova 1924 201. Tmaň u Berouna 1898
76. Chocence u Blovic 1910 202. Trpisty u Plzně 1906
77. Chotýšany u Benešova 1898 203. Třebnice u Sedlčan 1905
78. Chválkov u Černovic 1889 204. Tučapy u Soběslavi 1880
79. Chválkov u Černovic 1907 205. Tučapy u Soběslavi 1908
80. Chválkov u Černovic 1921 206. Tvoršovice u Benešova 1912
81. Chyňava u Hluboké 1902 207. Údolí u Nových Hradů 1894
82. Kácov 1883 208. Uhřice, provoz Sedlec n. Wilson 1907
83. Kaliště u Humpolce 1886 209. Uhřice, provoz Sedlec n. Wilson 1929
84. Kaliště u Humpolce 1927 210. Úlehle - Sudoměřice u Tábora 1890
85. Kámen u Tábora 1911 211. Úlehle - Sudoměřice u Tábora 1910
86. Kámen u Tábora 1929 212. Urtinovice u Českých Budějovic 1921
87. Karlov u Křivoklátu 1879 213. Úsobí u Herálce 1902
88. Kirchberch b. Goepfritz N.Oe. 1898 214. Vejrec u Tábora 1878
89. Koloděje u Týna n. Vltavou 1906 215. Vejrec u Tábora 1911
90. Košetice u Pacova 1910 216. Velká u Strážnice na Moravě 1894
91. Krumpach-Zábřeh Morava 1925 217. Velká Losenice u Žďáru na Moravě 1912
92. Krušovice u Rakovníka 1882 218. Velká Prietrž u Senice - Slovensko 1931
93. Křisoudov u Dol. Kralovic 1878 219. Věž u Německého Brodu 1886
94. Křisoudov u Dol. Kralovic 1905 220. Wildstein u Chebu 1908
95. Lány 1884 221. Wildstein u Chebu 1928
96. Lapač u Blatné 1914 222. Vlksice u Milevska 1909
97. Lhotice u Dolních Kralovic 1890 223. Vlksice u Milevska 1921
98. Lhotice u Želiva 1894 224. Vodice u Pacova 1883
99. Lhotka-Kumpolec u Tachova 1895 225. Vodice u Pacova 1928
100. Libice u Chotěboře 1912 226. Votice u Benešova 1885
101. Lidkovice u Sedlčan 1905 227. Votice u Benešova 1914
102. Lišnov u Bystřice 1901 228. Vráble u Nitry - Slovensko 1890
103. Lišný Dvůr u Jindřichova Hradce 1893 229. Vrchotovy Janovice u Votic 1904
104. Lnáře u Blatné 1895 230. Vrchotovy Janovice u Votic 1924
105. Lochovice u Příbrami 1909 231. Vřesná u Kardašovy Řečice 1898
106. Loutkov-Hořepník u Pacova 1897 232. Vřesná u Kardašovy Řečice 1930
107. Lukavec u Pacova 1876 233. Všebořice u Dolních Kralovic 1880
108. Lukavec u Pacova 1905 234. Všebořice u Dolních Kralovic 1901
109. Lžín u Soběslavi 1893 235. Záborná u Německého Brodu 1912
110. Maxov u Rakovníka 1888 236. Zábřeh na Moravě 1931
111. Merklín u Přeštic 1893 237. Zadní Střítež u Pacova 1890
112. Miličín u Tábora 1927 238. Zadní Střítež u Pacova 1930
113. Miličín u Tábora 1912 239. Zálesí u Votic 1896
114. Milotice u Kyjova 1931 240. Zálesí u Votic 1911
115. Myslkovice u Soběslavi 1879 241. Zalužany u Písku 1895
116. Načeradec u Pacova 1884 242. Zástřizly - Střílky na Moravě 1909
117. Načeradec u Pacova 1928 243. Zbraslavice u Kutné Hory 1902
118. Nemyšl u Tábora 1900 244. Zelený Důl u Rakovníka 1931
119. Německé Záhoří u Ml. Vožice 1906 245. Zhoř - Slabce u Rakovníka 1912
120. Německé Záhoří u Ml. Vožice 1926 246. Zhoř Stránecká 1882
121. Nižbor u Berouna 1885 247. Zruč na Sáz. 1890
122. Nové Dvory u Pacova 1879 248. Zvěstov u Votic 1885
123. Nové Dvory u Pacova 1907 249. Zvěstov u Votic 1904
124. Nový Dvůr Glaser u Pacova 1907 250. Žichovice - Čestín u Uhl. Janovic 1905
125. Nový Rychnov u Jihlavy 1899 251. Žďár-město na Moravě 1912
126. Oblajovice u Pacova 1903 252. Žďár-zámek u Žďáru 1922
© 2006, J. Hradecký, spol. s r.o. Pacov          :: Napište nám na e-mail: jhp@hradeckypacov.cz :: tvorba webu: B-Design